O firmie

SONY DSC

W ofercie firmy SUN BEAM znajdziecie Państwo promienniki gazowe ceramiczne oraz rurowe. Są to nowoczesne urządzenia grzewcze produkowane w naszej firmie, zapewniające komfort cieplny w pomieszczeniach przy niższym nakładzie energii niż przy ogrzewaniu tradycyjnym. Produkowane przez naszą firmę promienniki najczęściej wykorzystywane w obiektach wielkokubaturowych (promienniki gazowe typu rurowego oraz ceramiczne). Ponadto w naszej ofercie znajdują się produkty znanych marek światowych jak promienniki wodne i nagrzewnice wodne, przeznaczone do miejsc szczególnie zagrożonych pożarami.
Promienniki nie nagrzewają powietrza – wytworzone promieniowanie cieplne wypełnia obszar pod promiennikami, ogrzewając bezpośrednio ludzi oraz przedmioty. Pozwala to uniknąć niebezpiecznych dla istot żywych wahań wilgotności w pomieszczeniu i znacznie zmniejsza ryzyko gwałtownych zmian temperatury związanych z przeciągami. Ogrzewanie hal za pomocą promienników gazowych czy wodnych polega na przesłaniu energii cieplnej na konkretny, wybrany obszar, co umożliwia zróżnicowanie na stałe temperatur wewnątrz jednego pomieszczenia lub wydzielenie w nim stref ogrzewanych i nieogrzewanych. Z tego powodu promienniki różnego typu często są wykorzystywane jako forma ogrzewania hal produkcyjnych oraz handlowych, magazynów, czy hangarów. Promienniki gazowe sprawdzają się również m.in. w obiektach sakralnych, sportowych, etc. 

Klienci o nas:

“Świetny kontakt, fachowe doradztwo. Państwo postarali się aby promiennik dotarł do mnie przed wyjazdem, dzięki czemu dałam radę wysiedzieć do końca urlopu w lesie. Bardzo dziękujemy :)”

“Szybko , milo i przedmiotowo. Polecam mila obsluga i wszystko w jak najlepszym stanie , zgodnosc z opisem 100% Polecam Warto”