Ogrzewacze gazowe z wyrzutem spalin

Ogrzewacze gazowe z zamknietą komorą spalania są idealne do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz sklepów i warsztatów. Posiadają wyrzut spalin, co oznacza brak spalin i wilgoci w pomieszczeniu.Dostępne wersje na gaz ziemny i propan-butan. Dla użytkowników posiadających instalację gazową możliwość dokupienia złącza elastycznego do podłączenia do instalacji gazu ziemnego. Do podłączenia butli 11 kg propan-butan oferujemy zestawy “wąż + reduktor”. Można dokupić go dodatkowo w naszym sklepie.

Piecyk gazowy z koncentrycznym kominem. Komin jest podwójny, posiada wyrzut spalin i zasilanie powietrza do spalania gazu.

W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele modeli piecyków gazowych. Sa dostepne: z wymiennikiem stalowym, ich zaletą jest niska waga, z wymiennikiem żeliwnym, trwałe i doskonale przekazujące ciepło, z wentylatorem, wentylator zwiększa prędkość wymiany ciepła pomiędzy ogrzewaczem i otoczeniem i przyspiesza dojście do temperatuty przez na ustawionej. Po naciśnięciu “Kup teraz zostaniecie przekierowani do naszego sklepu/

Dostępnych jest wiele modeli o różnej mocy i różnym wyglądzie.

Piecyk 3kW zasilany butlą propan-butan 11kg

Żeliwny wymiennik piecyka gazowego

Dostępne są piecyki wolnostojące na nóżkach z wyrzutem spalin nie tylko przez ścianę, ale również przez sufit, jak i dekoracyjne rozwiązania pozwalające oglądać żywy ogień.