ogrzewanie hal

SUN-BEAM

NAGRZEWNICE I PROMIENNIKI GAZOWE

Dlaczego my?

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych urządzeń, przeznaczonych do ogrzewania hal oraz innych wnętrz o dużym metrażu kosztem mniejszym niż w przypadku metod tradycyjnych. Sprzedajemy oraz zajmujemy się instalacją promienników gazowych, zarówno rurowych, jak i ceramicznych, a także wodnych, wykorzystywanych w miejscach o wysokim zagrożeniu pożarem.
Proponowane przez nas promienniki są rozwiązaniem oszczędnym ze względu na zasadę ich działania – nie podnoszą bowiem temperatury powietrza, ale zapewniają komfort cieplny bezpośrednio ludziom oraz przedmiotom. Sprawdza się to zwłaszcza w obiektach wielkokubaturowych, takich jak hale, magazyny czy kościoły, w których urządzenia przesyłają energię cieplną na wybrany obszar, co umożliwia podzielenie wnętrza na strefy i znaczną oszczędność energii.

Klienci o nas

„Szybko , milo i przedmiotowo. Polecam mila obsluga i wszystko w jak najlepszym stanie , zgodnosc z opisem 100% Polecam Warto”
„Świetny kontakt, fachowe doradztwo. Państwo postarali się aby promiennik dotarł do mnie przed wyjazdem, dzięki czemu dałam radę wysiedzieć do końca urlopu w lesie. Bardzo dziękujemy :)”
„Zimno ustępuje przed promiennikami SUN BEAM – Холод отступит перед SUN BEAM”

Kontakt

Lokalizacja

Kielecka 3
26-050 Zagnańsk

kontakt

41 251 00 78

kontakt@sun-beam.pl

godziny pracy

PON-PT 8:00 – 16:00