ogrzewanie hal

PROMIENIE SŁONECZNE

NAGRZEWNICE I PROMIENNIKI GAZOWE

sklep

Dlaczego mój?

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych urządzeń, przeznaczonych do ogrzewania hal oraz innych wnętrz o dużym metrażu kosztem mniejszym niż w metod tradycyjnych. Sprzedajemy oraz zajmujemy się instalacją promienników gazowych, zarówno rurowych, jak i ceramicznych, a tylko wodnych, wykorzystywanych w o wysokim zagrożeniu pożarem.
Proponowane przez nas promienniki są rozwiązaniem oszczędnym ze względu na zasadę ich działania – nie podnoszą bowiem temperatury powietrza, ale zapewniają komfort cieplny bezpośrednio ludziom i przedmiotom. Sprawdza się do zwłaszcza w obiektach wielkokubaturowych, takich jak hale, magazyny czy kościoły, w urządzenia urządzeniach przesyłowych energiach cieplnej na wybrany, co umożliwiaciece wnętrza na strefy i znaczną oszczędność energii.

Klienci o nas

"Szybko , milo i przedmiotowo. Polecam mila obsluga i wszystko w jak najlepszym stanie , zgodnosc z opisem 100% Polecam Warto"
"Świetny kontakt, fachowe doradztwo. Państwo postarali się do promiennik do mnie przed wyjazdem, czemu dzięki dałam rady wysiedzieć do końca śr w lesie. Bardzo :)"
"Zimno u przed promiennikami SUN BEAM – Холод отступит перед SUN BEAM"

Kontakt

Lokalizacja ( lokalizacja )

Błaszków 1s
26-220 Stąporków

kontakt

41 362 40 26
332 42 26
251 00 78

kontakt@sun-beam.pl

godziny pracy

PON-PT 8:00 – 16:00

OBSERWUJ NAS

Facebook-kwadrat

Youtube