ogrzewanie hal

SUN-BEAM

OGRZEWACZE GAZOWE Z WYRZUTEM SPALIN

Ogrzewacze gazowe z wyrzutem spalin i zamkniętą komorą spalania

są idealne do ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz sklepów i warsztatów. Ogrzewacze gazowe posiadają wyrzut spalin, co oznacza brak spalin i wilgoci w pomieszczeniu. Dostępne wersje na gaz ziemny i propan-butan. Ogrzewacze gazowe z wyrzutem spalin dostępne są w kilku wariantach zamkniętej komory spalania. Piecyki mogą posiadać komorę wykonaną ze stali oraz komorę żeliwną. Wykorzystanie piecyków gazowych w swoim domu lub obiekcie wiąże się przede wszystkim z niskimi kosztami instalacji całego systemu w budynku. Jest rozwiązaniem pozwalającym na znaczną oszczędność w porównaniu z budową kotłowni i innych elementów związanych z C.O. Są także wygodne w użytkowaniu, ponieważ ich pracą steruje niezawodna automatyka – wystarczy wyznaczyć pożądaną we wnętrzu temperaturę, a system doprowadzi do jej uzyskania i utrzymania.

Ogrzewacz gazowe dostępne na piecykigazowe.com.pl

W naszym sklepie internetowym oferujemy wiele modeli piecyków gazowych. Są dostępne: z wymiennikiem stalowym, ich zaletą jest niska waga, z wymiennikiem żeliwnym, trwałe i doskonale przekazujące ciepło, z wentylatorem, wentylator zwiększa prędkość wymiany ciepła pomiędzy ogrzewaczem i otoczeniem i przyspiesza dojście do temperatuty przez na ustawionej. Dla użytkowników posiadających instalację gazową możliwość dokupienia złącza elastycznego do podłączenia do instalacji gazu ziemnego. Do podłączenia butli 11 kg propan-butan oferujemy zestawy „wąż + reduktor”. Można dokupić go dodatkowo w naszym sklepie.

ogrzewacz gazowy z odprowadzeniem spalin

Ogrzewacze gazowe z wyrzutem spalin

to nowoczesne, bezpieczne i ekonomiczne urządzenia grzewcze stanowiące alternatywę dla tradycyjnych systemów ogrzewania. Posiadają zamkniętą komorę spalania, której zadaniem jest pobieranie powietrza z zewnątrz, a następnie spaliny wyrzucane są przez ścianę na zewnątrz (system „rura w rurze”). Ogrzewacz posiada termostat, na którym użytkownik ustawia żądaną temperaturę. Po dojściu do zadanej temperatury piecyk automatycznie wyłącza się i świeci się tylko pilot. Termostat posiada 7 stopniową regulację. Zapalnik jest elektroniczny na 2 baterie. Szybkie nagrzewanie pomieszczenia dzięki zamontowanemu wentylatorowi (opcja dodatkowa). 

Katalog-SBC

Do pobrania: